"Poznaj swoje prawa w pracy" konkurs popularyzujący idee bezpieczeństwa pracy

I etap już za nami! Poznaj zwycięzców!

Popularyzowanie wśród studentów oraz młodzieży szkół ponadgimnazjalnych idei bezpieczeństwa pracy, wyrobienie właściwych nawyków prawnych, przekazywanie wiedzy umożliwiającej świadome uczestnictwo na rynku pracy jest celem ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” realizowanego w ramach Programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Warszawie. Mając świadomość, że jest to wiedza, która zaprocentuje ZCKZiU w Szczecinie uczestniczy corocznie w tym naukowym przedsięwzięciu.

W dniu 22 .11.2019 r. odbyła się zatem w naszej SZKOLE szósta już edycja szkolnego etapu Konkursu nadzorowanego przez Okręgową Inspekcją Pracy w Szczecinie.

Oprócz popularyzacji wiedzy w zakresie szeroko pojętej kultury bezpieczeństwa celem konkursu było wyłonienie dwóch laureatów , którzy będą reprezentować Szkołę na etapie regionalnym.

Udział w konkursie wzięło 11 uczniów klas pierwszych kształcących się w zawodach: technik elektroradiolog i technik farmaceutyczny.

W wyniku postępowaniu konkursowego najwięcej punktów uzyskali:

Alicja Gil (TF) – miejsce pierwsze (TF) oraz Krzysztof Marciniak (RTG) – miejsce drugie.

Laureatom serdecznie gratulujemy wiedzy i życzymy powodzenia nie tylko na etapie regionalnym, ale i centralnym, który corocznie odbywa się w Warszawie.

Jesteśmy pewni, że godnie będą reprezentować ZCKZiU w Szczecinie, podobnie jak ubiegłoroczni laureaci: Katarzyna Sadowska (TM) oraz Paulina Miter (TM), która zajęła wysokie czwarte miejsce w rywalizacji międzyszkolnej.

Koordynator programu: Bogusława Polender