Życzenia Świąteczno - Noworoczne

Drogie koleżanki i koledzy

pracownicy ZCKZiU w Szczecinie

Szanowni Państwo

W kalendarzu są takie dni, Święta Bożego Narodzenia, kiedy w magicznej atmosferze jednoczymy się myślami z wszystkimi bliskimi i kiedy to życzenia płynące z naszych serc nabierają szczególnego wymiaru. 

Zwykle temu okresowi w naszej społeczności szkolnej  towarzyszyło Spotkanie Wigilijne.

Dzisiaj mierzymy się z innymi okolicznościami. Warunki naszej pracy, naszych aktywności dyktuje nam koronawirus i wywołana nim pandemia, dezorganizując nasze szkolne życie.

Miejsce, w którym rokrocznie spotykaliśmy się w tak cudownej, około-świątecznej atmosferze, dzieląc się radością, unosząc się na fali wzruszeń, jest puste.....

Jednak Serca nasze są pełne nadziei na rychłą zmianę otaczającego nas świata, na czas odradzania się normalnego życia i jedności naszej szkolnej Rodziny. Pełni wiary oczekujemy jego nadejścia.

Drodzy Państwo, 

Niech ten świąteczny czas, w którym odradza się nadzieja, pozwoli z optymizmem patrzeć w przyszłość, a doświadczenia ostatniego okresu niech skłonią nas do pogłębionej refleksji i uczynią nas jeszcze lepszymi i silniejszymi.

Życzę Państwu, aby ten czas był jak zawsze wyjątkowy, przyniósł spokój, harmonię i ukojenie, a jego magia  niech zagości  w każdym sercu wypełniając je radością.

Niech Nowy Rok 2021 będzie dla Państwa pomyślny. Wierzę, że przyniesie satysfakcję z podejmowanych licznych wyzwań oraz inspirację do kolejnych działań.

życzy Dyrektor Szkoły Iwona Mandryk