Zostałam wolontariuszką Fundacji ,,Mam Marzenie''

Jestem słuchaczką klasy II Technika Elektroradiologa. Po przeprowadzce do kompletnie dla mnie nowego miasta, kiedy rozpoczęłam naukę w szkole, szukałam wolontariatu i znalazłam.

Zostałam wolontariuszką Fundacji ,,Mam Marzenie''.

Dość długo wahałam się, czy aby na pewno dam radę i czy nadaję się do tego typu wolontariatu. 

Dlaczego akurat ta Fundacja?

Od zawsze lubiłam dzieci i bardzo cieszę się, że mogę brać czynny udział w realizacji ich marzeń. 

Wśród wolontariuszy naszej Fundacji znalazłam przyjaciół, a nasi Marzyciele dostarczyli mi wielu niezapomnianych przygód i to dzięki nim mam jeszcze większą energię i siłę na codzienne życie.

Będąc wolontariuszką FMM moje życie nabrało jeszcze piękniejszych kolorów. 

Działalność w Fundacji jest dla mnie niezwykle inspirująca. Uwielbiam to, że dzięki naszym działaniom podopieczni Fundacji mogą oderwać się od swojej choroby, a mi daję satysfakcję gdy przychodzi ten moment, że mogę powiadomić marzyciela, że jego marzenie zostanie wkrótce spełnione. Również dzięki braniu udziału i przeprowadzaniu akcji charytatywnych takich jak Dzień Pluszowego Misia daje mam wiele radości w sercu, widząc szczery uśmiech na twarzach dzieci.

Wolontariat wspomaga rozwój kariery zawodowej, uczy pracy zespołowej, odkrywania swoich nowych talentów i umiejętności, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.

Pamiętaj proszę, że jako wolontariusz masz szansę zobaczyć uśmiech oraz radość osób, przyczyniając się do zmiany na lepsze ich świata a także swojego!

- Anna Matczak