Oferty pracy na terenie Niemiec - OPIEKUNKI 365

Szanowni Państwo,

w związku z podjętą przez szkołę współpracą z profesjonalną firmą OPIEKUNKI365- która przeprowadza szkolenia, zatrudnia i organizuje pracę dla opiekunek/opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą firmy www.opiekunki365.pl

Firma rekrutuje osoby chętne do podjęcia opieki w domach naszych zachodnich sąsiadów.

Posiada ciekawą ofertę dla naszych Absolwentów jak i zainteresowanych zawodem.

OPIEKUNKA/OPIEKUN – W DOMU OPIEKI SENIORA- NIEMCY

PRACA STAŁA W OPARCIU O NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ, BEZ POŚREDNICTWA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podstawowe czynności pielęgnacyjne dla osób wymagających opieki,
  • Wsparcie dla pracy pielęgniarek/pielęgniarzy,
  • Doradzanie i wsparcie dla pacjentów i ich rodzin

WYMAGANIA:

  • Języki : niemiecki, w mowie - średnio zaawansowany,
  • Dyplom Opiekuna Medycznego/Opiekuna Osób Starszych
  • Doświadczenie zawodowe – 1 rok,
  • Dobry stan zdrowia; niezależność, niezawodność i elastyczność
  • Empatia
  • Gotowość do pracy stałej w Niemczech

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę na niemieckich zasadach,
  • 6 miesięczny okres próbny
  • Zakwaterowanie (częściowo płatne)
  • 2 zmianowy system pracy – 06:30-15:00; 13:30-22:00 (przerwa płatna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe.
  • Zatrudnienie od zaraz.